Digital Signage Nedir?

Digital Signage, dijital tabela olarak da bilinen reklam ve yönlendirme araçlarından bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Amacı reklam olan içeriklerin tüketici ile buluşturulması olan bu çözüm, kapalı bir yayın devre sistemi sağlar. Fotoğraf ya da video içerikli dosyaların bir merkezden yönetilmesini amaçlayan bu çözümde bilgisayar ağı ile farklı noktalarda bulunan ekranlara görüntü aktarılmaktadır. Bilgisayar ve medya oynatıcısının değerli olduğu bu sistemde tüketici üzerinde etki bırakmak daima değerlidir.

İşletmelerin farklı amaçlar güderek kullandıkları dijital tabelalar ile alakalı 2 temel kullanım alanından bahsetmek gerekmektedir. Bunlar genel bilgilendirme ve özel bilgilendirme olmak üzere 2 çeşittir.

Neden Digital Signage?

Digital signage, bir ekran üzerinde gösterilen hareketli görseller, metinler, videolar veya diğer medya biçimleri ile bilgi veya reklam yayınlamak için kullanılan bir teknolojidir. Bu teknoloji, mağazalarda, havaalanlarında, okullarda, stadyumlarda, toplu taşıma araçlarında, hastanelerde ve diğer birçok yerde kullanılır.

Digital signage kullanımı, geleneksel statik işaretlerden daha etkili olabilir çünkü hareketli resimler ve videolar, insanların dikkatini çekebilir ve bilgiyi daha kolay anlamalarını sağlayabilir. Ayrıca, dijital işaretlerin içeriği uzaktan yönetilebilir, bu da işletmelerin içeriklerini daha hızlı ve kolay bir şekilde güncellemelerini sağlar.

Digital Signage Kullanım Alanları

Digital signage kullanımı, işletmelerin ürünlerini veya hizmetlerini tanıtmalarına, müşterileri bilgilendirmelerine, marka bilinirliğini artırmalarına ve satışları artırmalarına yardımcı olabilir. Digital signage ayrıca, öğrencilerin eğitimini desteklemek, hastaların tedavisini iyileştirmek veya havaalanında seyahat edenlerin yolculuklarını kolaylaş

RAKAMLARLA DORA TEKNOLOJİ

0+

AKTİF MÜŞTERİ

0

AKTİF EKRAN

0

ÜLKEDE

%0

MEMNUNİYET

NEDEN DORA TEKNOLOJİ

20 Yıllık Deneyim

Dora Teknoloji 20 yıllık deneyimi ile sektörün öncü firmalarından biridir. Deneyimimiz; işinizi başarıya taşımak için gerekli olan vizyonumuzun göstergesidir.

Müşteri Odaklı Ekip

Uzun yıllar sektör deneyimi olan; dinamik, çözümcül, yaratıcı, müşteri odaklı ekibi ile iş ortaklarının ihtiyaç duydukları teknoloji ürünlerine kolaylıkla ulaşım sağlama, sonrasında ise ortaya çıkabilecek olası sorunlarda kendilerine yardımcı olmaktadır.

Doğru Analiz

Doğru planlanmış, isteklerinizi tam anlamıyla karşılayabilen, iyi analiz edilmiş, ihtiyaçlarınıza hizmet eden bir teknoloji çözümü oluşturmayı amaçlarız.

Yenilikçi Teknoloji:

Bütçe, ihtiyaç ve ortak isteklere en güncel donanım ve yazılımlarla beraber son teknoloji ürünlerini sağlarız.

Teknik Destek ve Kaliteli Hizmet

Proje kapsamında; satış öncesi doğru ürün ve teknolojileri kullanır, satış sonrasında ise en hızlı ve doğru teknik servisi sağlarız.

Ücretsiz Yerinde Keşif

Proje uygulama aşamasına geçmeden önce; ekibimizle yerinde ücretsiz keşif sağlayarak projenizin en efektif ürünler seçilerek sorunsuz uygulanmasını hedefleriz.

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

DANIŞMANLIĞA MI İHTİYACINIZ VAR?

Bize yazın! Sorularınıza 7/24 cevap vermek için buradayız