Video Konferans Çözümleri

Video konferans çözümleri, teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte sunulan teknolojik çözümlerden bir tanesidir. Video telekonferans olarak da adlandırılan video konferans çözümleri iki ya da daha fazla yerde eş zamanlı bir şekilde görüntülü ve sesli konuşmayı sağlayan teknoloji olarak ifade edilmektedir. Yüz yüze konuşma ile aynı deneyimi sağlayan video telekonferans çözümleri pek çok kişinin iletişim ihtiyacını en iyi şekilde karşılamasını sağlamaktadır.


Farklı fiziksel konumlarda olmalarına rağmen birbirleri ile hem görüntülü hem de sesli bir şekilde görüşebilen 2 ya da daha fazla insanın çeşitli işlerini ve sosyal ihtiyaçlarını gerçekleştirmesini sağlayan hayati öneme sahiptir. Özellikle koronavirüs salgını ile birlikte çok daha önemli bir hal olan video konferans ile hangi konumda olursanız olun dilediğiniz kişi ile sesli ve görüntülü bir şekilde görüşebilirsiniz.

100%

KOLAY KULLANIM

100%

CİHAZLARLA ENTEGRE

100%

VERİMLİLİK ARIŞI

Video Konferans Çözümlerinin Önemi

Video konferans, uzakları yakın eden bir çözümdür. Bu teknolojik çözüm sayesinde bireyler birbirleri ile aynı salonun içindeymiş gibi görüşebilir, dosyalarını paylaşabilir ve çeşitli sunumlarını gerçekleştirebilirler. Video konferans aktif olarak kullanılması durumunda bireylerin pek çok ihtiyacını karşılamakla birlikte maliyetsiz bir şekilde sunulan bir teknolojidir.


Bireyler kısa süre içerisinde daha fazla iletişim kurma ve işlerini halledebilme ihtiyacına sahiptir. Artan görüşme ve toplantılara gitmek için vakit kaybetmek yerine video telekonferans çözümleri tercih edilerek zamandan kar edilebilir.

// BİZ KİMİZ?

Dora Teknoloji Hakkında

DORA TEKNOLOJİ olarak teknoloji çözümleri sağlamanın çok ötesinde bir misyonumuz var. Müşterilerimizin operasyonel açıdan en üst seviyeye çıkmasını sağlarız. Böylece asıl odaklanmaları işlerine odaklanabilirler. Kapsamlı hizmet yelpazemiz sayesinde müşterilerimizin sürekli değişen teknoloji ortamında rakiplerinin önünde olmalarını ve kurumsal performanslarını en üst düzeye çıkarmalarını sağlıyoruz.

 
+
Aktif Müşteri
+
Aktif Ekran
+
Ülkede
%
Memnuniyet

// Bize yazın! Sorularınıza 7/24 cevap vermek için buradayız

DANIŞMANLIĞA MI İHTİYACINIZ VAR?

×

Merhaba,

Aklınıza takılan tüm sorular için bize Whatsapp destek hattından ulaşabilirsiniz.

×