Video Konferans Çözümleri

Video konferans çözümleri, teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte sunulan teknolojik çözümlerden bir tanesidir. Video telekonferans olarak da adlandırılan video konferans çözümleri iki ya da daha fazla yerde eş zamanlı bir şekilde görüntülü ve sesli konuşmayı sağlayan teknoloji olarak ifade edilmektedir. Yüz yüze konuşma ile aynı deneyimi sağlayan video telekonferans çözümleri pek çok kişinin iletişim ihtiyacını en iyi şekilde karşılamasını sağlamaktadır.

Farklı fiziksel konumlarda olmalarına rağmen birbirleri ile hem görüntülü hem de sesli bir şekilde görüşebilen 2 ya da daha fazla insanın çeşitli işlerini ve sosyal ihtiyaçlarını gerçekleştirmesini sağlayan hayati öneme sahiptir. Özellikle koronavirüs salgını ile birlikte çok daha önemli bir hal olan video konferans ile hangi konumda olursanız olun dilediğiniz kişi ile sesli ve görüntülü bir şekilde görüşebilirsiniz.

Video Konferans Çözümlerinin Önemi

Video konferans, uzakları yakın eden bir çözümdür. Bu teknolojik çözüm sayesinde bireyler birbirleri ile aynı salonun içindeymiş gibi görüşebilir, dosyalarını paylaşabilir ve çeşitli sunumlarını gerçekleştirebilirler. Video konferans aktif olarak kullanılması durumunda bireylerin pek çok ihtiyacını karşılamakla birlikte maliyetsiz bir şekilde sunulan bir teknolojidir.

Bireyler kısa süre içerisinde daha fazla iletişim kurma ve işlerini halledebilme ihtiyacına sahiptir. Artan görüşme ve toplantılara gitmek için vakit kaybetmek yerine video telekonferans çözümleri tercih edilerek zamandan kar edilebilir.

RAKAMLARLA DORA TEKNOLOJİ

0+

AKTİF MÜŞTERİ

0

AKTİF EKRAN

0

ÜLKEDE

%0

MEMNUNİYET

NEDEN DORA TEKNOLOJİ

20 Yıllık Deneyim

Dora Teknoloji 20 yıllık deneyimi ile sektörün öncü firmalarından biridir. Deneyimimiz; işinizi başarıya taşımak için gerekli olan vizyonumuzun göstergesidir.

Müşteri Odaklı Ekip

Uzun yıllar sektör deneyimi olan; dinamik, çözümcül, yaratıcı, müşteri odaklı ekibi ile iş ortaklarının ihtiyaç duydukları teknoloji ürünlerine kolaylıkla ulaşım sağlama, sonrasında ise ortaya çıkabilecek olası sorunlarda kendilerine yardımcı olmaktadır.

Doğru Analiz

Doğru planlanmış, isteklerinizi tam anlamıyla karşılayabilen, iyi analiz edilmiş, ihtiyaçlarınıza hizmet eden bir teknoloji çözümü oluşturmayı amaçlarız.

Yenilikçi Teknoloji:

Bütçe, ihtiyaç ve ortak isteklere en güncel donanım ve yazılımlarla beraber son teknoloji ürünlerini sağlarız.

Teknik Destek ve Kaliteli Hizmet

Proje kapsamında; satış öncesi doğru ürün ve teknolojileri kullanır, satış sonrasında ise en hızlı ve doğru teknik servisi sağlarız.

Ücretsiz Yerinde Keşif

Proje uygulama aşamasına geçmeden önce; ekibimizle yerinde ücretsiz keşif sağlayarak projenizin en efektif ürünler seçilerek sorunsuz uygulanmasını hedefleriz.

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

DANIŞMANLIĞA MI İHTİYACINIZ VAR?

Bize yazın! Sorularınıza 7/24 cevap vermek için buradayız