LED Ekran Nedir?

LED ekran çözümleri, LED modüllerin oluşturduğu farklı ölçülerdeki ekranlara verilen isimdir. Sistem olarak ihtiyaçları karşılama noktasında özel olan LED ekranların uygulanacağı alan noktasında sınır neredeyse yoktur. Kurumların ve markaların iletişim faaliyetlerinde kullandıkları LED ekranların farklı alanlarda tercih edilmesinin değeri büyüktür. Bu nedenle de hem iç hem de dış mekânda LED ekranlardan faydalanmak mümkündür. Şimdi gelin LED ekran çözümlerinin neler olduğuna daha yakından bir bakalım!

LED Ekran Tipleri

İç Mekân LED Ekranlar

İç mekân LED ekran çözümleri yüksek kalitede görüntü sunmak amacıyla tasarlanmış oldukça kaliteli seçeneklerdir. Bu kapsamda parlaklık yüksektir. Ancak parlaklığın yüksek olması insan gözünü rahatsız etmeyecek ölçüdedir. Kullanıcı odaklı çözümler sağlaması da bu ekranların en özel yanlarından bir tanesi olmayı başarır.

Dış Mekân LED Ekranlar

Dış mekânda kullanılacak olan LED ekranlarla alakalı en değerli seçeneklerin neler olduğuna bakıldığında farklı hava koşullarına bağlı olarak çözümler ortaya çıktığından bahsetmek gerekir. Eğer siz de bir dış mekân LED çözümünden faydalanmak istiyorsanız mutlaka kaliteli çözümlere kapı aralamalısınız.

Flexible LED Ekran

Adından da anlaşılacağı üzere esnek ekranlar olarak bilinen bu ekranların yüzeyleri oval ya da yuvarlaktır.

Transparan LED Ekran

İç ve dış mekanlarda kullanılabilen bu ekranlar vitrinlerin vazgeçilmezlerinden bir tanesidir. AVM ve diğer dış cephe çözümlerinde en çok kullanılan LED çözümlerinden bir tanesi olan transparan LED ekrana bir göz atmalısınız.

RAKAMLARLA DORA TEKNOLOJİ

0+

AKTİF MÜŞTERİ

0

AKTİF EKRAN

0

ÜLKEDE

%0

MEMNUNİYET

NEDEN DORA TEKNOLOJİ

20 Yıllık Deneyim

Dora Teknoloji 20 yıllık deneyimi ile sektörün öncü firmalarından biridir. Deneyimimiz; işinizi başarıya taşımak için gerekli olan vizyonumuzun göstergesidir.

Müşteri Odaklı Ekip

Uzun yıllar sektör deneyimi olan; dinamik, çözümcül, yaratıcı, müşteri odaklı ekibi ile iş ortaklarının ihtiyaç duydukları teknoloji ürünlerine kolaylıkla ulaşım sağlama, sonrasında ise ortaya çıkabilecek olası sorunlarda kendilerine yardımcı olmaktadır.

Doğru Analiz

Doğru planlanmış, isteklerinizi tam anlamıyla karşılayabilen, iyi analiz edilmiş, ihtiyaçlarınıza hizmet eden bir teknoloji çözümü oluşturmayı amaçlarız.

Yenilikçi Teknoloji:

Bütçe, ihtiyaç ve ortak isteklere en güncel donanım ve yazılımlarla beraber son teknoloji ürünlerini sağlarız.

Teknik Destek ve Kaliteli Hizmet

Proje kapsamında; satış öncesi doğru ürün ve teknolojileri kullanır, satış sonrasında ise en hızlı ve doğru teknik servisi sağlarız.

Ücretsiz Yerinde Keşif

Proje uygulama aşamasına geçmeden önce; ekibimizle yerinde ücretsiz keşif sağlayarak projenizin en efektif ürünler seçilerek sorunsuz uygulanmasını hedefleriz.

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

DANIŞMANLIĞA MI İHTİYACINIZ VAR?

Bize yazın! Sorularınıza 7/24 cevap vermek için buradayız