LED Ekran Nedir?

LED ekran çözümleri, LED modüllerin oluşturduğu farklı ölçülerdeki ekranlara verilen isimdir. Sistem olarak ihtiyaçları karşılama noktasında özel olan LED ekranların uygulanacağı alan noktasında sınır neredeyse yoktur. Kurumların ve markaların iletişim faaliyetlerinde kullandıkları LED ekranların farklı alanlarda tercih edilmesinin değeri büyüktür. Bu nedenle de hem iç hem de dış mekânda LED ekranlardan faydalanmak mümkündür. Şimdi gelin LED ekran çözümlerinin neler olduğuna daha yakından bir bakalım!

LED Ekran Tipleri

İç Mekân LED Ekranlar

İç mekân LED ekran çözümleri yüksek kalitede görüntü sunmak amacıyla tasarlanmış oldukça kaliteli seçeneklerdir. Bu kapsamda parlaklık yüksektir. Ancak parlaklığın yüksek olması insan gözünü rahatsız etmeyecek ölçüdedir. Kullanıcı odaklı çözümler sağlaması da bu ekranların en özel yanlarından bir tanesi olmayı başarır.

Dış Mekân LED Ekranlar

Dış mekânda kullanılacak olan LED ekranlarla alakalı en değerli seçeneklerin neler olduğuna bakıldığında farklı hava koşullarına bağlı olarak çözümler ortaya çıktığından bahsetmek gerekir. Eğer siz de bir dış mekân LED çözümünden faydalanmak istiyorsanız mutlaka kaliteli çözümlere kapı aralamalısınız.

Flexible LED Ekran

Adından da anlaşılacağı üzere esnek ekranlar olarak bilinen bu ekranların yüzeyleri oval ya da yuvarlaktır. 

Transparan LED Ekran

İç ve dış mekanlarda kullanılabilen bu ekranlar vitrinlerin vazgeçilmezlerinden bir tanesidir. AVM ve diğer dış cephe çözümlerinde en çok kullanılan LED çözümlerinden bir tanesi olan transparan LED ekrana bir göz atmalısınız.

// BİZ KİMİZ?

Dora Teknoloji Hakkında

DORA TEKNOLOJİ olarak teknoloji çözümleri sağlamanın çok ötesinde bir misyonumuz var. Müşterilerimizin operasyonel açıdan en üst seviyeye çıkmasını sağlarız. Böylece asıl odaklanmaları işlerine odaklanabilirler. Kapsamlı hizmet yelpazemiz sayesinde müşterilerimizin sürekli değişen teknoloji ortamında rakiplerinin önünde olmalarını ve kurumsal performanslarını en üst düzeye çıkarmalarını sağlıyoruz.

 
+
Aktif Müşteri
+
Aktif Ekran
+
Ülkede
%
Memnuniyet

// Bize yazın! Sorularınıza 7/24 cevap vermek için buradayız

DANIŞMANLIĞA MI İHTİYACINIZ VAR?

×

Merhaba,

Aklınıza takılan tüm sorular için bize Whatsapp destek hattından ulaşabilirsiniz.

×