Akıllı Tahta Nedir?

Akıllı tahtalar, geleneksel tebeşir veya marker kalemle yazılan beyaz tahtanın yerini, planlamadan sunuma, işbirliğine ve hatta revizyon, sınavlar ve oyunlara kadar tüm ders sürecini dijitalleştirebilen büyük bir interaktif ekranla değiştirir.

İnternet erişimi, ses ve video desteği, dokunmatik ekran işlevselliği ve dijital beyaz tahta yazılımı ile interaktif dijital tahtalar, öğretmenleri, öğrenci sonuçlarını iyileştirmek için her tür öğrencinin frekansıyla uyumlu, ilgi çekici dersler oluşturma konusunda güçlendirir.

Akıllı tahta, öğretim materyallerinin gösterilmesi, paylaşılması ve işlenmesi için kullanılan, bir bilgisayarın ekranına benzer büyük bir dokunmatik ekran panelidir. Genellikle bir projektörle birleştirilir ve kullanıcıların bilgisayar yazılımı veya internet bağlantısı üzerinden sunum yapmasına ve bunları düzenlemesine olanak tanır. Akıllı tahtalar, özellikle okullarda ve eğitim kurumlarında, öğretim sürecini daha interaktif, eğlenceli ve verimli hale getirmek için yaygın olarak kullanılır. Ayrıca, işletmelerde ve konferanslarda da kullanılabilir.

ViewSonic İle Akıllı Tahta Teknolojisi

ViewSonic, harmanlanmış öğrenmeye yönelik eğilimi anlıyor. Yüz yüze öğretimi dijital medya ve yeni teknolojilerle birleştirmek için yeni yöntemler sunmaya yardımcı oluyoruz.

Eğitim müşterilerimizle ortaklaşa amaca yönelik çözümler üretiyoruz. Kurumlarla birlikte çalışarak, ilk sorun bildiriminden uygulamaya kadar bütünsel çözümler üretiyoruz. Baştan sona bir ViewSonic Eğitim Danışmanı ile çalışarak sorunsuz bir dijital geçiş sağlamaya yardımcı olun.

RAKAMLARLA DORA TEKNOLOJİ

0+

AKTİF MÜŞTERİ

0

AKTİF EKRAN

0

ÜLKEDE

%0

MEMNUNİYET

NEDEN DORA TEKNOLOJİ

20 Yıllık Deneyim

Dora Teknoloji 20 yıllık deneyimi ile sektörün öncü firmalarından biridir. Deneyimimiz; işinizi başarıya taşımak için gerekli olan vizyonumuzun göstergesidir.

Müşteri Odaklı Ekip

Uzun yıllar sektör deneyimi olan; dinamik, çözümcül, yaratıcı, müşteri odaklı ekibi ile iş ortaklarının ihtiyaç duydukları teknoloji ürünlerine kolaylıkla ulaşım sağlama, sonrasında ise ortaya çıkabilecek olası sorunlarda kendilerine yardımcı olmaktadır.

Doğru Analiz

Doğru planlanmış, isteklerinizi tam anlamıyla karşılayabilen, iyi analiz edilmiş, ihtiyaçlarınıza hizmet eden bir teknoloji çözümü oluşturmayı amaçlarız.

Yenilikçi Teknoloji:

Bütçe, ihtiyaç ve ortak isteklere en güncel donanım ve yazılımlarla beraber son teknoloji ürünlerini sağlarız.

Teknik Destek ve Kaliteli Hizmet

Proje kapsamında; satış öncesi doğru ürün ve teknolojileri kullanır, satış sonrasında ise en hızlı ve doğru teknik servisi sağlarız.

Ücretsiz Yerinde Keşif

Proje uygulama aşamasına geçmeden önce; ekibimizle yerinde ücretsiz keşif sağlayarak projenizin en efektif ürünler seçilerek sorunsuz uygulanmasını hedefleriz.

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

DANIŞMANLIĞA MI İHTİYACINIZ VAR?

Bize yazın! Sorularınıza 7/24 cevap vermek için buradayız