Video Mapping Nedir?

Doğal dokuya uygun hazırlanan içerik, film ve animasyonların, dokuya tam olarak oturtulması işlemidir. Hazırlanan içerik öncelikle mapping yazılımının yüklü olduğu bilgisayarlara gelir, işlemden geçen bu görüntüler projeksiyon cihazları yardımıyla dokuya yansıtılır. Işık gücü yüksek bir veya birden fazla profesyonel projeksiyon cihazı kullanılarak yapılan video mapping uygulamaları ile düzensiz şekle sahip tüm yüzeyler ekrana dönüşebilmektedir.

Hazırlanan yaratıcı içerikler mapping teknolojisinin zengin renkleri ve benzersiz 3 Boyut deneyimini ile bir araya getirilir, izleyicilere etkileyici bir gösteri sunulur.

Video Mapping Nerelerde Kullanılır?

OUTDOOR Video Mapping

Video Mapping; Bina, Duvar veya dev zeminler, Projeksiyon cihazı ile analiz yazılımı ve video animasyon’un birleşimi olan sistem kullanılarak, mekana özel tasarımlarıyla göz kamaştırıcı bir görüntü sunar. Outdoor sunum, şov ve reklamlarınız boyut kazanmakla kalmıyor hem günümüz teknolojisine ayak uyduruyor hem de hedef kitlenin dikkatini yüksek oranda çekiyor..

INDOOR Video Mapping

Indoor çalışmalar; Topluma Açık İşletmeler, Tiyatro, Özel Davet ve Organizasyon için hazırlanan alanlar gibi kapalı mekanlarda uygulanmakta ve Projelerimiz bölümünde görebileceğiniz uygulamada ki gibi dokunabileceğinizi düşündüren sınırı olmayan prodüksiyonlardan oluşmaktadır. Video Mapping in yanı sıra organizasyonlarda, herhangi bir zemin üzerine hazırlanan ve size özel tasarlanmış interaktif oyunlarda sunuyoruz.”

×

Merhaba,

Aklınıza takılan tüm sorular için bize Whatsapp destek hattından ulaşabilirsiniz.

×