Kablosuz Görüntü Aktarıcılar

  1. Dora Teknoloji
  2. Kablosuz Görüntü Aktarıcılar

Kablosuz Görüntü Aktarıcı Nedir?

Bir görüntü kaynağı cihazdan herhangi bir ekran veya projeksiyona kablosuz olarak görüntü aktarmaya yarayan cihazlardır.

Piyasada çok çeşitli ölçü ve özelliklerde kablosuz görüntü aktarıcı cihazları yer almaktadır bu cihazların en temel fonksiyonu USB yada benzeri bir bağlantı noktası ile kaynak cihazdan tek bir tıklama ile hedeflenen görüntüleme cihazına aktarım sağlamasıdır.

Kablosuz Görüntü Aktarıcıların Avantajları

Kablosuz görüntü aktarıcı cihazlar ile toplantı odalarınızda hızlı ve kolay bir şekilde görüntü aktarım ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilirsiniz.

Kablosuz görüntü aktarıcı cihazlar HDMI, DVI gibi görüntü kablolarını ortadan kaldırdığı gibi bilgisayar, notebook, telefon, tablet gibi cihazlardan görüntü aktarmak için çeşit çeşit görüntü kablosu veya dönüştürücü bulundurmaya gerek kalmaz.

RAKAMLARLA DORA TEKNOLOJİ

0+

AKTİF MÜŞTERİ

0

AKTİF EKRAN

0

ÜLKEDE

%0

MEMNUNİYET

NEDEN DORA TEKNOLOJİ

20 Yıllık Deneyim

Dora Teknoloji 20 yıllık deneyimi ile sektörün öncü firmalarından biridir. Deneyimimiz; işinizi başarıya taşımak için gerekli olan vizyonumuzun göstergesidir.

Müşteri Odaklı Ekip

Uzun yıllar sektör deneyimi olan; dinamik, çözümcül, yaratıcı, müşteri odaklı ekibi ile iş ortaklarının ihtiyaç duydukları teknoloji ürünlerine kolaylıkla ulaşım sağlama, sonrasında ise ortaya çıkabilecek olası sorunlarda kendilerine yardımcı olmaktadır.

Doğru Analiz

Doğru planlanmış, isteklerinizi tam anlamıyla karşılayabilen, iyi analiz edilmiş, ihtiyaçlarınıza hizmet eden bir teknoloji çözümü oluşturmayı amaçlarız.

Yenilikçi Teknoloji:

Bütçe, ihtiyaç ve ortak isteklere en güncel donanım ve yazılımlarla beraber son teknoloji ürünlerini sağlarız.

Teknik Destek ve Kaliteli Hizmet

Proje kapsamında; satış öncesi doğru ürün ve teknolojileri kullanır, satış sonrasında ise en hızlı ve doğru teknik servisi sağlarız.

Ücretsiz Yerinde Keşif

Proje uygulama aşamasına geçmeden önce; ekibimizle yerinde ücretsiz keşif sağlayarak projenizin en efektif ürünler seçilerek sorunsuz uygulanmasını hedefleriz.

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

DANIŞMANLIĞA MI İHTİYACINIZ VAR?

Bize yazın! Sorularınıza 7/24 cevap vermek için buradayız