Kablosuz Görüntü Aktarıcı Nedir?

Bir görüntü kaynağı cihazdan herhangi bir ekran veya projeksiyona kablosuz olarak görüntü aktarmaya yarayan cihazlardır.

Piyasada çok çeşitli ölçü ve özelliklerde kablosuz görüntü aktarıcı cihazları yer almaktadır bu cihazların en temel fonksiyonu USB yada benzeri bir bağlantı noktası ile kaynak cihazdan tek bir tıklama ile hedeflenen görüntüleme cihazına aktarım sağlamasıdır. 

Kablosuz Görüntü Aktarıcıların Avantajları

Kablosuz görüntü aktarıcı cihazlar ile toplantı odalarınızda hızlı ve kolay bir şekilde görüntü aktarım ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilirsiniz.

Kablosuz görüntü aktarıcı cihazlar HDMI, DVI gibi görüntü kablolarını ortadan kaldırdığı gibi bilgisayar, notebook, telefon, tablet gibi cihazlardan görüntü aktarmak için çeşit çeşit görüntü kablosu veya dönüştürücü bulundurmaya gerek kalmaz.

// BİZ KİMİZ?

Dora Teknoloji Hakkında

DORA TEKNOLOJİ olarak teknoloji çözümleri sağlamanın çok ötesinde bir misyonumuz var. Müşterilerimizin operasyonel açıdan en üst seviyeye çıkmasını sağlarız. Böylece asıl odaklanmaları işlerine odaklanabilirler. Kapsamlı hizmet yelpazemiz sayesinde müşterilerimizin sürekli değişen teknoloji ortamında rakiplerinin önünde olmalarını ve kurumsal performanslarını en üst düzeye çıkarmalarını sağlıyoruz.

 
+
Aktif Müşteri
+
Aktif Ekran
+
Ülkede
%
Memnuniyet

// Bize yazın! Sorularınıza 7/24 cevap vermek için buradayız

DANIŞMANLIĞA MI İHTİYACINIZ VAR?

×

Merhaba,

Aklınıza takılan tüm sorular için bize Whatsapp destek hattından ulaşabilirsiniz.

×