Otel TV Çözümleri

Otel TV çözümleri; adından da anlaşıldığı üzere otel, hastan gibi çok yataklı ve odalı bir şekilde hizmet veren alanlarda kullanılan televizyonları ifade etmektedir. Müşterilerine ve hastalarına çok daha iyi vakit geçirebilmeleri için sunulan televizyonlar büyük bir öneme sahiptir. Bu bağlamda hangi şehirde ya da alanda otel işletiyor olursanız olun en kaliteli ve profesyonel otel TV çözümlerine sahip olmalısınız. Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak için en kaliteli otel TV çözümleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.


Otel TV çözümleri evlerde kullanılmakta olan televizyonlardan farklıdır. Anten kablosu ya da network üzerinden televizyonların uzaktan yönetilebiliyor olması söz konusu çözümlerin sunduğu en önemli avantajlar arasında yer almaktadır.

Otel TV Çözümleri Neden Önemlidir?

Otel televizyonları, kişiye özel bir şekilde ‘Hoş Geldin’ ekranı ile birlikte açılmaktadır. Televizyonun menüsünde otel ile ilgili duyurular, tanıtım içerikleri yer alabilmektedir. Söz konusu ürünlerin kişiselleştirilebiliyor olması sağladığı avantajlardan en önemlisi olarak söylenebilir. Televizyon üzerinden ses üst limit, renk ışık ve kanal frekans arama, engelleme gibi bir çok kısıtlama yönetim tarafından yapılabilmektedir. Bu sayede televizyonların yanlış bir şekilde kullanılmasının da önüne geçilmiş olur.


Siz de otel TV çözümleri ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

// BİZ KİMİZ?

Dora Teknoloji Hakkında

DORA TEKNOLOJİ olarak teknoloji çözümleri sağlamanın çok ötesinde bir misyonumuz var. Müşterilerimizin operasyonel açıdan en üst seviyeye çıkmasını sağlarız. Böylece asıl odaklanmaları işlerine odaklanabilirler. Kapsamlı hizmet yelpazemiz sayesinde müşterilerimizin sürekli değişen teknoloji ortamında rakiplerinin önünde olmalarını ve kurumsal performanslarını en üst düzeye çıkarmalarını sağlıyoruz.

 
+
Aktif Müşteri
+
Aktif Ekran
+
Ülkede
%
Memnuniyet

// Bize yazın! Sorularınıza 7/24 cevap vermek için buradayız

DANIŞMANLIĞA MI İHTİYACINIZ VAR?

×

Merhaba,

Aklınıza takılan tüm sorular için bize Whatsapp destek hattından ulaşabilirsiniz.

×