Otel TV Çözümleri

Otel TV çözümleri; adından da anlaşıldığı üzere otel, hastan gibi çok yataklı ve odalı bir şekilde hizmet veren alanlarda kullanılan televizyonları ifade etmektedir. Müşterilerine ve hastalarına çok daha iyi vakit geçirebilmeleri için sunulan televizyonlar büyük bir öneme sahiptir. Bu bağlamda hangi şehirde ya da alanda otel işletiyor olursanız olun en kaliteli ve profesyonel otel TV çözümlerine sahip olmalısınız. Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak için en kaliteli otel TV çözümleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Otel TV çözümleri evlerde kullanılmakta olan televizyonlardan farklıdır. Anten kablosu ya da network üzerinden televizyonların uzaktan yönetilebiliyor olması söz konusu çözümlerin sunduğu en önemli avantajlar arasında yer almaktadır.

Otel TV Çözümleri Neden Önemlidir?

Otel televizyonları, kişiye özel bir şekilde ‘Hoş Geldin’ ekranı ile birlikte açılmaktadır. Televizyonun menüsünde otel ile ilgili duyurular, tanıtım içerikleri yer alabilmektedir. Söz konusu ürünlerin kişiselleştirilebiliyor olması sağladığı avantajlardan en önemlisi olarak söylenebilir. Televizyon üzerinden ses üst limit, renk ışık ve kanal frekans arama, engelleme gibi bir çok kısıtlama yönetim tarafından yapılabilmektedir. Bu sayede televizyonların yanlış bir şekilde kullanılmasının da önüne geçilmiş olur.

Siz de otel TV çözümleri ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

RAKAMLARLA DORA TEKNOLOJİ

0+

AKTİF MÜŞTERİ

0

AKTİF EKRAN

0

ÜLKEDE

%0

MEMNUNİYET

NEDEN DORA TEKNOLOJİ

20 Yıllık Deneyim

Dora Teknoloji 20 yıllık deneyimi ile sektörün öncü firmalarından biridir. Deneyimimiz; işinizi başarıya taşımak için gerekli olan vizyonumuzun göstergesidir.

Müşteri Odaklı Ekip

Uzun yıllar sektör deneyimi olan; dinamik, çözümcül, yaratıcı, müşteri odaklı ekibi ile iş ortaklarının ihtiyaç duydukları teknoloji ürünlerine kolaylıkla ulaşım sağlama, sonrasında ise ortaya çıkabilecek olası sorunlarda kendilerine yardımcı olmaktadır.

Doğru Analiz

Doğru planlanmış, isteklerinizi tam anlamıyla karşılayabilen, iyi analiz edilmiş, ihtiyaçlarınıza hizmet eden bir teknoloji çözümü oluşturmayı amaçlarız.

Yenilikçi Teknoloji:

Bütçe, ihtiyaç ve ortak isteklere en güncel donanım ve yazılımlarla beraber son teknoloji ürünlerini sağlarız.

Teknik Destek ve Kaliteli Hizmet

Proje kapsamında; satış öncesi doğru ürün ve teknolojileri kullanır, satış sonrasında ise en hızlı ve doğru teknik servisi sağlarız.

Ücretsiz Yerinde Keşif

Proje uygulama aşamasına geçmeden önce; ekibimizle yerinde ücretsiz keşif sağlayarak projenizin en efektif ürünler seçilerek sorunsuz uygulanmasını hedefleriz.

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

DANIŞMANLIĞA MI İHTİYACINIZ VAR?

Bize yazın! Sorularınıza 7/24 cevap vermek için buradayız