İnteraktif Ekranlar

İnteraktif ekranlar, kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkartmak için kullanılan teknolojik ekranlar olarak ifade edilebilir. Dokunma teknolojisinin tekli ya da çoklu ekran sistemlerine uygulanması ile birlikte görüntüleme çözümleri üretilmektedir. Bu çözümler interaktif ekran olarak ifade edilmektedir.

İnteraktif ekranlar kolay, hızlı bir şekilde bilgilere erişim imkanı sağlamaktadır. Bu nokta da söz konusu ekranların dikey ve yatay bir şekilde konumlandırabildiğini de ifade edebiliriz. İnteraktif ekranlar akıllı tahta olarak toplan odaları, konferans salonları ve sınıf gibi çeşitli alanlarda tercih edilen ekranlardır. Bunun yanı sıra yönlendirme ve bilgilendirme ekranı olarak alışveriş merkezleri, mağazalar, müzeler ve sinema salonları gibi alanlar da kullanılmaktadır.

İnteraktif Ekranların Avantajları

Söz konusu ekran türü aynı anda farklı içeriklere dokunabilme imkanı sunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar harf tuşları yardımı ile kelime ararken yön tuşları ile ekranın yönünü belirleyebilirler. Bu da herhangi bir bilgiye çok daha hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlamaktadır.

Teknolojinin gelişmesi ve çok daha yoğun bir şekilde kullanılabilir hale gelmesi ile birlikte farklı teknolojik ürünler oluşmuştur. Bu teknolojik ürünlerden bir tanesi olan interaktif ekranların çeşitli kullanım alanları ve sağladığı kolaylıklar vardır. Siz de söz konusu avantajlardan en iyi şekilde faydalanmak istiyorsanız interaktif ekran çözümlerinden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

RAKAMLARLA DORA TEKNOLOJİ

0+

AKTİF MÜŞTERİ

0

AKTİF EKRAN

0

ÜLKEDE

%0

MEMNUNİYET

NEDEN DORA TEKNOLOJİ

20 Yıllık Deneyim

Dora Teknoloji 20 yıllık deneyimi ile sektörün öncü firmalarından biridir. Deneyimimiz; işinizi başarıya taşımak için gerekli olan vizyonumuzun göstergesidir.

Müşteri Odaklı Ekip

Uzun yıllar sektör deneyimi olan; dinamik, çözümcül, yaratıcı, müşteri odaklı ekibi ile iş ortaklarının ihtiyaç duydukları teknoloji ürünlerine kolaylıkla ulaşım sağlama, sonrasında ise ortaya çıkabilecek olası sorunlarda kendilerine yardımcı olmaktadır.

Doğru Analiz

Doğru planlanmış, isteklerinizi tam anlamıyla karşılayabilen, iyi analiz edilmiş, ihtiyaçlarınıza hizmet eden bir teknoloji çözümü oluşturmayı amaçlarız.

Yenilikçi Teknoloji:

Bütçe, ihtiyaç ve ortak isteklere en güncel donanım ve yazılımlarla beraber son teknoloji ürünlerini sağlarız.

Teknik Destek ve Kaliteli Hizmet

Proje kapsamında; satış öncesi doğru ürün ve teknolojileri kullanır, satış sonrasında ise en hızlı ve doğru teknik servisi sağlarız.

Ücretsiz Yerinde Keşif

Proje uygulama aşamasına geçmeden önce; ekibimizle yerinde ücretsiz keşif sağlayarak projenizin en efektif ürünler seçilerek sorunsuz uygulanmasını hedefleriz.

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

DANIŞMANLIĞA MI İHTİYACINIZ VAR?

Bize yazın! Sorularınıza 7/24 cevap vermek için buradayız