İnteraktif Ekranlar

İnteraktfi ekranlar, kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkartmak için kullanılan teknolojik ekranlar olarak ifade edilebilir. Dokunma teknolojisinin tekli ya da çoklu ekran sistemlerine uygulanması ile birlikte görüntüleme çözümleri üretilmektedir. Bu çözümler interaktif ekran olarak ifade edilmektedir.


İnteraktif ekranlar kolay, hızlı bir şekilde bilgilere erişim imkanı sağlamaktadır. Bu nokta da söz konusu ekranların dikey ve yatay bir şekilde konumlandırabildiğini de ifade edebiliriz. İnteraktif ekranlar akıllı tahta olarak toplan odaları, konferans salonları ve sınıf gibi çeşitli alanlarda tercih edilen ekranlardır. Bunun yanı sıra yönlendirme ve bilgilendirme ekranı olarak alışveriş merkezleri, mağazalar, müzeler ve sinema salonları gibi alanlar da kullanılmaktadır.

İnteraktif Ekranların Avantajları

Söz konusu ekran türü aynı anda farklı içeriklere dokunabilme imkanı sunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar harf tuşları yardımı ile kelime ararken yön tuşları ile ekranın yönünü belirleyebilirler. Bu da herhangi bir bilgiye çok daha hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlamaktadır.


Teknolojinin gelişmesi ve çok daha yoğun bir şekilde kullanılabilir hale gelmesi ile birlikte farklı teknolojik ürünler oluşmuştur. Bu teknolojik ürünlerden bir tanesi olan interaktif ekranların çeşitli kullanım alanları ve sağladığı kolaylıklar vardır. Siz de söz konusu avantajlardan en iyi şekilde faydalanmak istiyorsanız interaktif ekran çözümlerinden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

// BİZ KİMİZ?

Dora Teknoloji Hakkında

DORA TEKNOLOJİ olarak teknoloji çözümleri sağlamanın çok ötesinde bir misyonumuz var. Müşterilerimizin operasyonel açıdan en üst seviyeye çıkmasını sağlarız. Böylece asıl odaklanmaları işlerine odaklanabilirler. Kapsamlı hizmet yelpazemiz sayesinde müşterilerimizin sürekli değişen teknoloji ortamında rakiplerinin önünde olmalarını ve kurumsal performanslarını en üst düzeye çıkarmalarını sağlıyoruz.

 
+
Aktif Müşteri
+
Aktif Ekran
+
Ülkede
%
Memnuniyet

// Bize yazın! Sorularınıza 7/24 cevap vermek için buradayız

DANIŞMANLIĞA MI İHTİYACINIZ VAR?

×

Merhaba,

Aklınıza takılan tüm sorular için bize Whatsapp destek hattından ulaşabilirsiniz.

×