Videowall Nedir?

Videowall, endüstriyel ekranların bir araya gelmesiyle oluşturulan çoklu ekran bütününe denir. Kullanım amaçları ve alanları bakımından oldukça sınırsız çözümler sağlayan bu çözümün kalitesi oldukça yüksek standartlardadır. Bu nedenle de geniş bir kitlesi olan hemen her marka ve kurum tarafından videowall sisteminin tercih edilmesi değerlidir. Profesyonel bir görüntü sağlaması içeriklerin daha ilgi çekici olmasını sağlarken kalite ve yüksek standartlar noktasında özel çözümler sunar.

Videowall kusursuz bir deneyim sunsa da farklı çözümler sağlaması açısından değerlidir. Bu kapsamda aşağıdaki seçenekleri kullanmanız mümkündür.

Hangi Videowall?

Standart Videowall

Birden fazla ekranın bir araya gelmesiyle oluşan videowall farklı formatlarda gerçekleştirilebilir. Bu nedenle de 2×2, 3×3 ya da 4×3 gibi formasyonlarla hazırlanabilir. Dışarıdan bir görüntü kaynağı bulunan bu sistemlerde içerik kaynaktan gelir ve videowalla yansır. Bu sayede kusursuz bir görüntü elde etmek mümkün olur.

Dijital Artwall

Artwall, dijital ekranların farklı bir tasarımla dizilmesi sayesinde oluşturulmuş kaliteli ekran çözümleridir. Bu nedenle de kullanılan ekran tipi farklı olmasa da dizilim farklı olduğundan artwall sistemi kullanılmış olur. Çalışma prensibinde bir farklılık olmasa da görsel olarak yaratıcılık ön planda olduğundan kaliteli çözümler elde edilmiş olur.

Kontrol Odası Videowall

Kurumların belli başlı bilgileri 7/24 izlediği sisteme verilen isimdir. Videowall’ın ölçüsü ve kapladığı alan farklı olsa da çalışma prensibi klasik videowall’dan çok da farklı değildir.

Kusursuz Görsel Performans

Ultra Dar Çerçeve Genişliği

Yüksek Çözünürlük

4K'ya varan görüntü kalitesi

Entegre

Tek bir noktadan onlarca ekran kontrolü

7/24 Destek

Kesintisiz destek ile hep yanınızdayız

// BİZ KİMİZ?

Dora Teknoloji Hakkında

DORA TEKNOLOJİ olarak teknoloji çözümleri sağlamanın çok ötesinde bir misyonumuz var. Müşterilerimizin operasyonel açıdan en üst seviyeye çıkmasını sağlarız. Böylece asıl odaklanmaları işlerine odaklanabilirler. Kapsamlı hizmet yelpazemiz sayesinde müşterilerimizin sürekli değişen teknoloji ortamında rakiplerinin önünde olmalarını ve kurumsal performanslarını en üst düzeye çıkarmalarını sağlıyoruz.

 
+
Aktif Müşteri
+
Aktif Ekran
+
Ülkede
%
Memnuniyet

// Bize yazın! Sorularınıza 7/24 cevap vermek için buradayız

DANIŞMANLIĞA MI İHTİYACINIZ VAR?

Summary
Review Date
Reviewed Item
Videowall
Author Rating
51star1star1star1star1star
Software Name
Videowall
Software Name
Windows
Software Category
Software
×

Merhaba,

Aklınıza takılan tüm sorular için bize Whatsapp destek hattından ulaşabilirsiniz.

×