// bright future

Dora Teknoloji Hakkında

Dora Teknoloji olarak teknoloji çözümleri sağlamanın çok ötesinde bir misyonumuz var. Müşterilerimizin operasyonel açıdan en üst seviyeye çıkmasını sağlarız. Böylece müşterilerimiz asıl odaklanmaları gereken işlerine odaklanabilirler. Kapsamlı hizmet yelpazemiz sayesinde müşterilerimizin sürekli değişen teknoloji ortamında rakiplerinin önünde olmalarını ve kurumsal performanslarını en üst düzeye çıkarmalarını sağlıyoruz.

2020 yılında faaliyetlerine başlayan Dora Teknoloji, 15 yıllık sektör deneyimiyle kurulmuş olup yerel ve global bir çok projenin mimarı olmuştur. Görüntüleme teknolojileri ve aydınlatma alanında profesyonel çözümler sunmaktadır.

Her türlü ihtiyaca göre farklı çözümler yaratan ayrıca; bu çözümleri tedarik edip projelendirerek kurulumunu da yapan Dora Teknoloji Merkez Ofisi İstanbul Ataşehir’dedir.

// Teknoloji, Tecrübe, Memnuniyet

Neler Yaparız?

  • Indoor ve Outdoor led ekran, video wall, modül led, profesyonel monitör sistemlerinde ve digital signage alanında çözümler sunmaktayız.

  • Led Ekran Sistemleri kurumların iletişim faaliyetlerinde ve özellikle geniş kitlelere ulaşması anlamında etkili olmaktadır.

  • Günümüzde tanıtım ve duyurular, yayıncılık, sanat faaliyetleri gibi alanlarda kullanılmak üzere pek çok sektörün tercih ettiği sistemleri en kaliteli ve uygun fiyatlı alternatifleri ile Dora Teknoloji’de bulabileceksiniz.

  • Dora Teknoloji olarak teknolojinin kurumsal başarınıza engel olmaması, aksine destekleyerek katkı sağlaması gerektiğine inanıyoruz. Bu amaçla, hepsi sınıfının en iyisi olan geniş hizmet yelpazemizle BT ihtiyacınıza en uygun çözümleri sunuyoruz. 

×

Merhaba,

Aklınıza takılan tüm sorular için bize Whatsapp destek hattından ulaşabilirsiniz.

×