Digital Signage

Digital Signage ve Sosyal Medya

Digital signage ekranlarınızda artık sosyal medya gönderilerini görüntülemek standart bir ihtiyaç haline geldi. Ziyaretçilerinizle güncel bilgileri iletmenin en hızlı yollarından biri olduğu için Twitter, Instagram, Pinterest, YouTube, Facebook’tan ilgi çekici ve dinamik içerik artık her digital signage sunumunda kullanılmalıdır. Ziyaretçileriniz de sosyal medya hashtag’lerini kullanarak kendi içeriklerini ekranlarda göstererek “sohbetin” bir parçası olabilecekler.

Sosyal medya içerikleri kullanıcı etkileşimini desteklemeleri yönünde digital signage ekranlarınıza olan ilginin artması sağlayarak marka ile müşterilerin bir bağ oluşturmasına katkı sağlayacaktır. Günümüzde milyarca sosyal medya kullanıcısı her gün dakikalarca hatta saatlerce zamanını sosyal medyada değerlendiriyor bu bile başlı başına digital signage ekranlarında sosyal medya içeriklerine yer verilmesinin önemini açıklamaya yetiyor.

Basitçe kurulabilen sosyal medya akış widgetları ile Facebook, Twitter, İnstagram, YouTube gibi sosyal medya ağlarından yer alan gönderi, hikaye ve videolarınızı rahatlıkla digital signage ekranlarınızdan kullanıcıların beğenisine sunabilirsiniz. Elbette sosyal medya içeriklerinizin digital signage ekranlarınızda sunumu içim bu özellikleri destekleyen bir digital signage yazılımı kullanmanız gerektiğini unutmamalısınız işte bu nokta daha onlarca ek özelliğe sahip Dora Teknoloji Digital Signage yazılımında faydalanabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Merhaba,

Aklınıza takılan tüm sorular için bize Whatsapp destek hattından ulaşabilirsiniz.

×